Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlen a világ?

Miért ilyen kegyetlen a világ?

Figyelt kérdés
Manapság egyre rosszabb irányba megy el a világunk.Mind környezeti, mind közösségek szempontjából. Miért történik ez?
2012. máj. 13. 12:08
 1/4 Baby Firefly ***** válasza:

jártál már más országokban is ? utazgass !! meglátod nem mindenhol olyan rossz, de amugy énis tökre aggódom a szemét dolog miatt meg minden.

Régen minden sokkal jobb volt :/

2012. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inuaki ***** válasza:

a társadalom semmi mentalitást nem képvisel, nem tartja fontosnak azokat az értékeket amik igazán számítanak, például a szeretet, a kedvesség, az emberiesség, a becsület, a tisztesség (stb.) .

Egyre több az, olyan ember aki csak az agresszióval, dohánnyal, piával tölti a napjait...

Nem értek annyira az emberekhez, de ha ez így halad tovább rossz vége lesz.

Nem akarom említeni a cigányokat, szerintem mindenki tudja, hogy hogy viselkednek, főleg a kamaszok-tinédzserek. Tudom, mindenki ismer 1-2 rendes becsületes cigányt, de az nem elég. Gondoljunk csak bele, ők már nem kisebbség, ők már a többség. több millió emberből, csupán 100 fő ( maximum ) becsületes, de azok sem úgy születtek, hanem valami hatott rájuk, például jól megverték, mert olyat csinált.

Sajnálom, hogy bele kellett mennem ebbe a rasszizmusba, de szerintem ez a válasz a kérdésedre.

Apropó, egyáltalán nem csak a cigányokkal van a baj, (itt Magyarországon), a világon szerte kegyetlenek az emberek, aminek semmi köze a cigányokhoz.


Most biztos megkapom az alapos lepontozást, és b*szhatom , hogy 90%ban hasznos válaszokat adok, mert ez délutánra már 50% sem lesz, de ha egyszer ez az igazság.

2012. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inuaki ***** válasza:

ez szerintem butaság, szerintem mindenhol ugyanolyan rosszak az emberek, tisztelt előttem válaszoló.


igaz én sem nagyon utazgatok, de mind mindannyian, csak azt tudjuk elmondani amit már tapasztaltunk. Amúgy meg, azokon a helyeken van általában rend, ahol van valami rendszer, ezzel az itteni politikai helyzetekre célzok.

2012. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inuaki ***** válasza:

de mindannyian *


csak telefonról írok.

2012. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!