Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz Előérzet. Veletek...

Powerpocok kérdése:

Rossz Előérzet. Veletek megtörtént? 16/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég olvastam a neten az ''Indigo Children''-ről, és hihetetlen, de rájöttem hogy majdnem minden jel arra utal hogy olyanba tartozok. Tegnap este, bementünk egy régi, elhagyatott önkiszógálóba, ahol tökre sötét van. Mobiltelefonokkal világitottunk. 4en voltunk. Amikor 4 szer láttam hogy villámlott és többször nem, kissé megijettem mert valami ''jelnek'' vettem. Egy barátomat megcsípett egy darázs az éjszaka kellős közepin. És akkor rábukkantunk egy picére, amin sok lépcső volt és meg sötétebb. Ekkor támadt egy rossz előérzetem. Gyorsan szoltam nekik, hogy tünjunk el. Kirohantam, és Ők is utánnam, és azt hidték hogy beszartam. És abban a pillanatban amikor azt mondtam hogy, a rossz előérzet soha nem ver át, hirtelen elment az áram az egész városban. És 4 perc mulva megjött. Hazafele amikor mentünk akkor meg még 3 szor elment. És az első áramszünkt pontban 04:04kor volt. Ez elég sokat mond...mivel mi 4en voltunk. Minden a 4es szám körül forgott..és mégegyszer rájöttem, hogy a rossz előérzetem soha nem cseszett még ki vlm. Többször is történt vlm ijen. Szerintetek ez normális??? :S
2012. máj. 13. 20:53
 1/1 anonim válasza:
juj:/ szerintem csak véletlen, habár elég durva véletlen:D ajánlom a 23-as szám c. filmet ;)
2013. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!