Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptatok már beírást? Ha igen...

Kaptatok már beírást? Ha igen akkor titkoltátok már szüleitek elől?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki fogok kapni egyet. Még van 1 hónap és nem akarok veszekedést a szüleimtől ezért megpróbálom "kibekkelni", hogy ne nézzék meg az ellenőrzőm. Volt már olyan év közben, hogy vagy 2 hónapig nem látták. Most elég lenne 1 hónap is. Veletek volt már ilyen, ha igen meddig titkoltátok?
2012. máj. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt több is még általánosban, de nem titkoltam mert valszeg úgyis kiderült volna akkor aztán meg hatványozódik a bünti:D
2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vazulnéni válasza:
Egyet értek.1-szer én is titkoltam ,és csak jobban kikaptam...
2012. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem kérték az ellenőrzőm a szüleim, sztem megúszom :) nem mutattam még meg :D
2012. jún. 11. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet kapsz. Én alsóban kaptam egyet, de nem volt jogos, így anyumék szimplán röhögtek egyet. Ha viszont komolyabb, akkor mondd el nekik, mert ha később teszed csak, lehet, hogy rosszabb vége lesz.
2013. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már hova mondjam el :D :D végül eltitkoltam és máig se tudják.
2013. febr. 18. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kaptad?
2017. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!