Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arany szintű vagyok már a...

Arany szintű vagyok már a t-mobile-nál?

Figyelt kérdés
2és fél éve van mobilinternet előfizetésem. Nem tudom, hogy működik ez az aranykártya dolog. De szeretném tudni mert szükség lenne egy aranytárskártyára.

2012. máj. 14. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Keress rá a neten!
2012. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy ez nekem nem jutott eszembe.. de eszembejutott, de a t-mobile oldalán nem találtam, csakhogy milyen kedvezmények járnak ha az vagyok, de azt sehol h mi kell ahoz hogy az legyél.
2012. máj. 14. 16:46
 3/4 anonim válasza:

szia. a számlád nettó értéke után kapod a pontokat, ha jól tudom, akkor 500 forintonként 10 pont. Kétféleképpen tudod leellenőrizni, hogy hány pontod van, illetve hogy milyen a lojalitás szinted, elérted-e az arany vagy platina szintet.

1. My T-mobile-ba kell belépned a kapcsolási számmal és a titkos jelszóval, amit Neked kellett megadnod a vásárláskor

2. T-Mobile ügyfélszolgálaton 1430-as telefonszámot kell felhívnod és ott szintén a kapcs. számot és a kódot fogják kérni.

amennyiben elfelejtetted a kódot, akkor ott be is tudják állítani, hogy később a my t-mobile-ban ellenőrizhesd a szolgáltatásodat

2012. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!