Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz, ha Magyarország...

Az gáz, ha Magyarország legjobb sulijában kitűnő tanuló vagyok? :s

Figyelt kérdés

Alig tanulok, nem nyalizok, de mindenki strébernek hív.

Most direkt rontsam el a dogákat, hogy ne hívjanak strébernek?

L/13,5



2012. máj. 14. 15:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mondta neked bárki, hogy nem abba a suliba jár(t)? ;) Amúgy az az eredeti kérdéshez hogyan jön, hogy mennyi ott a tanulnivaló? (mert ugyebár az egy szó, csak elírtad...)
2012. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen viseld el. És te magad ne legyél elviselhetetlen.

Amúgy melyik ez a suli? Ha nem akarod itt megírni, írd meg priviben, de most már nagyon érdekel.

2012. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Általánosban kitűnőnek lenni nem nagy kunszt.
2012. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok, így tovább!!
2012. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Én válaszolok is a kérdésre konkrétan: igen,nagyon gáz...borzasztó.

Ui: vagy egy önbizalom hiányban szenvedő tini vagy, vagy pedig nagy az egod.. De már alapból hülye ,aki elhiszi neked ezt a zagyvaságot,úgyhogy legközelebb hihetőbbet találj ki.

Szép estét!

2012. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én hülye vagyok, elhiszem neki. Miért ne lehetne valaki kitűnő általánosban, vagy akár bárhol? :)
2012. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Már a kérdés baromság : gáz e ?
2012. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Téged meg mit érdekel hogy mit mondanak mások?(bocs a kifejezésért)

Ha te okosabb vagy akkor a gyerekkort túl kell élned, viszont ha felnőssz ez máshogy lesz. Jobb munkád lesz mint nekik, és majd akkor te nevetheted ki őket hogy milyen bénák lettek.

Ha meg feltétlenül barátokra vágysz menj el másik suliba. A mi sulinkba sok kitűnő van, mégse történik semmi. Ha kell költözzetek el. Azért hogy barátaid legyenek csak megteszik a szüleid, nem?

2012. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Talán azért utálnak mert nagyképű vagy - mint ahogy a kérdésed is.


Általános iskolában mi olyan menő kitűnőnek lenni?

És versenyeket is nyersz?

Milyen különórákra jársz?

Mert attól hogy kitűnő vagy egy általánosba, már bocs de én nem megyek le hídba...


Majd ha profin játszol egy hangszeren akár 2-3 éves korod óta, ha ennyi idősen hibátlanul beszélsz nyelveket.

Ha sportolsz valamit suli mellett.

Ha szakkörökre jársz és fejleszted magad szabadidődben akkor majd fejet hajtok a képességeid előtt. Addig tssss...


Jah és légy oly szíves megmondani melyik magyar általános iskola lenne olyan híres hogy Európában is ismerik a nevét xD

Mert talán ha egyetemről mondanád ezt... de még azt se mindet.


Valamint mitől olyan spéci a suli?

Vannak év végén vizsgáid?

Tanultál latint?

Hány nyelvet oktatnak?

Mennyivel vagytok előrébb a tanmenetben?

Milyen versenyeket nyernek a diákok országszinten?


Jah és a kérdésedre válaszolva IGEN, direkt rontsd el a dogákat és akkor nem fognak stréberezni.

Persze ha költői kérdés volt akkor kérlek máskor ne írd ki, köszi.

2012. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%
Jó, hogy sok a kedves ember, aki úgy érzi, hogy majd ő megmutatja, és lerombolja egy 13,5 éves lány önbizalmát! Ennek mi az előnye? (Ne válaszoljátok meg!) Biztos vagyok benne, hogy akik itt azzal dobálóznának, hogy nem nagy kunszt, ők maguk is kitűnők voltak mindenhol... (ennek ellenére mára egy rosszszándékú emberré váltak, semmi több)
2012. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!