Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz, ha Magyarország...

Az gáz, ha Magyarország legjobb sulijában kitűnő tanuló vagyok? :s

Figyelt kérdés

Alig tanulok, nem nyalizok, de mindenki strébernek hív.

Most direkt rontsam el a dogákat, hogy ne hívjanak strébernek?

L/13,5



2012. máj. 14. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Miért azzal foglalkozol, hogy más mit mond rád? Azért mondják ezeket, mert egyszerűen féltékenyek. Azt látják, hogy te mindent tudsz, jó dolgozatokat írsz, ők meg nem értik, hogy ez hogy lehet. Azon agyalnak, hogy biztos jóban vagy a tanárral, és jobban osztályoz nálad.

A te jövőd, azzal foglalkozz. Gondolj arra, hogy mikor ők majd szenvednek a gimiben, te könnyedén végigviszed azt is.

2012. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
És melyik volna Magyarország legjobb sulija? :) Valószínűleg nem az a baj, hogy okos vagy hanem, hogy szerényen is lehet viselni a tudást, és hivalkodón is. A kérdés már önmagában nem arra utal, hogy egy szerény lány vagy, próbáld ki, hogy élsz az eszeddel, de nem élsz vissza vele!
2012. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tudom, ez olyan nagyképűen hat, de egyszerűen ez az igazság.

Nem mindegy, hogy egy kis falusi iskolában vagyok kitűnő, vagy valami jobban.

2012. máj. 14. 15:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
legjobb általános iskolája...? majd ha egyetemen kitűnő leszel tedd fel újra a kérdést
2012. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valami igazság, nem sokat jelent. Egy bölcs mondás szerint a tapintat nélküli igazság egyszerűen bunkóság. Na nem a mostani példádra mondom feltétlen, de az nem jó érv, hogy ez az igazság. Egyrészt ki nevezi legjobb iskolának? Miért nem okosak akkor mások is? Falusi iskolába is járhat rendkívül okos diák... még az is lehet, hogy mellette szerény is.
2012. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Az országos mérések alapján.

A gimnáziuma Európa szerte ismert.

2012. máj. 14. 15:35
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy falusi iskolában hiába okos a nebuló, de nem kapja meg azt a képzést, mint itt Budapesten, a legjobb tanároktól.
2012. máj. 14. 15:37
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, a tananyag mindenhol ugyanaz. Egy ratyi iskolában is ugyanazt tanítják, az már a diákoktól függ, hogy megtanulják-e vagy nem. Hidd el, vannak nagyon jó vidéki iskolák, remek tanárokkal. Én is vidéken tanultam, és mily meglepő, rendesen tanultam, szuper tanáraim voltak! Ha valaki tanulni akar, bármilyen általános iskolában meg tudja tenni.
2012. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben ne legyél biztos! Van élet Pesten kívül is. Főleg a net világában. Aki okos akar lenni, az okos lehet. Bármennyire extrém okos is akár. További jókat!
2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitatkozni, de aki nem abba a suliba jár, mint én, az nem tudhatja, hogy ott mi folyik.

Lehet, hogy elvileg ugyanaz a tananyag, de itt mégis 3szor annyi a tanulni való, mint egy átlagos iskolában.(Onnan tudom, hogy anyukám tanár, és volt pár suliban(nem azért, mert kirúgták))

Minden tanár extra tudnivalókkal színesíti a leckéket, ami nem kevesebb 3 oldalnál.

2012. máj. 14. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!