Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy dalt keresek amit 2003 és...

Egy dalt keresek amit 2003 és 2008 között játszottak?

Figyelt kérdés
A klippben kettő 30 év körüli férfi énekel. Az egyik a rossz a másik a jó.Lovagolnak, meg kardoznak talán nem emlékszem tisztán. Egy lány miatt versengenek akit végül fekete csuklyás emberek elhurcolnak és egy várba zárnak amit aztán fölgyújtanak. Talán a klipp Romániában játszódik de ebben sem vagyok 100%-ig biztos

2012. máj. 14. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád a zene műfaját? Magyar vagy külföldi az előadó? Ismert, vagy feltörekvő előadó? Van olyan dal esetleg, amihez hasonlítani tudnád?
2012. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A műfaja pop. Külföldi előadó vagy amerikai vagy román. Szerintem angolul énekelt. Nem feltörekvő és nem is ismert 2007 körül játszották ezt az egy számát amit körülírtam a Music1-en (német zenecsatorna)
2012. máj. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!