Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki aki rendelkezik...

Czukor kérdése:

Van valaki aki rendelkezik bármilyen infóval a Bruca Watch órákról? (Képekkel)

Figyelt kérdés

Hiába próbáltam google-ba utánanézni, csak Bruce Willis-es dolgokat dobott ki, szal előrébb nem jutottam. Nagyszülői ház padlásán pakolásztunk, amikor megtaláltam, és utána akartam járni, de semmilyen infót nem találtam róla. Ez itt az óra maga (imageshack.us/f/826/20120514172622.jpg ) Ez itt a belseje (imageshack.us/f/819/20120514173000.jpg) Ez pedig a hátlap. Ugyan sajnos nem látszik, de bele van karcolva egy 43 -as szám, mellette római számokkal a 12, talán a gyártási év lehet? Nem tudom. Valamint egy hosszabb számsorozat is, alig kivehető nagyító nélkül. (imageshack.Us/fu/10/20120514174004.jpg)


Kérdésem az lenne, hogy tud -e valaki bármilyen infóval szolgálni az óra eredetéről, és arról, hogy kb. mennyit érhet? Előre is köszi :)



2012. máj. 14. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!