Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti elfogadnátok egy...

Fiúk! Ti elfogadnátok egy olyan lányt, aki pikkelysömör bőrbetegségben szenved? (minden testrész érintet, beleértve a hajas fejbőr is 1kicsit, meg az arc is. ) szégyellnétek mások előtt, hogy ilyen barátnőtök van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szégyellném b+! 18/L
2012. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is intelligens ember, az nem csinál ebből ekkora problémát. Ismerek olyan személyt, akinek ugyan ilyen betegsége van, és boldog családja, kiegyensúlyozott élete, társasági élete!
2012. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőmnek ilyesféle betegsége lenne, azt nem szégyellném, inkább akik csúfolnák meg kinevetnék őt, azok szégyelljék a tetris-fogsort, amit tőlem kapnának. :D
2012. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most kapok injekciót ami hatni fog csak hónapok kérdése vagyis lehet 2-3hónap múlva megy le,ha jó lesz.De nagyon viszket és hullik ez a száraz bőr lefele...és én se tudom elfogadni magam,és nem tudom,h elfogadta-e a barátom,mert azt mondja igen,de nem így mutatja ki...köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 15. 14:59
 5/5 anonim válasza:
Fiu vagyok és én is ebben a betegségben szenvedek,sokszor vannak piros foltok az arcomon amik utánna hámlanak és a fejbőrömön is, de emellett a barátnőm is van és tényleg egyáltalán nem zavarja mert szeret...
2012. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!