Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy tanáromba...

Szerelmes vagyok egy tanáromba közöttünk 20 év különbség van. Szerintetek mit csináljak? A tanárom ezt nem is tudja.

Figyelt kérdés

#Szerelem-tanár-diák-suli
2012. máj. 15. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
hm a tanarod hany eves es te ? eleg furi szituacio :) mert ha 20 on felul vagy akkor meg oke bar akkor is fura h 20 evvel idossebbe vagy szerelmes
2012. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én-12

Tanárom-31 és fél

2012. máj. 15. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini szerelem! ne tegyel semmit sem inkabb :) varj meg 10 evet :D akk amr szoba johetnek a 30 evesek
2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne mondjam meg a tanárnak? Ja amugy köszi a válaszokat,de ez már 2 éve tart,vagyis nem csak olyan ma ez,holnap az szerelem

:)

2012. máj. 16. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se mondd el szerintem. ha 18 leszel, végzős, stb, abban a helyzetben érdemes lehetne elmondani, de így semmiképp szerintem.
2012. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lilla160 válasza:
velem is ez van :/
2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Hehe :) ezzel én is így vagyok csak én a színészekkel. Van egy pár aki talán még 20 évnél is idôsebb nálam , de ha egyszer jól néz ki kit zavar? 😊 Am az csak jó ha szerelmes vagy mégha a kiszemelted a tanárod akkor is mert amikor valaki szerelmes olyan más a világ...mindent rózsaszín köd borít és nem érdekelnek a mindennapos kis bosszantó sz a r s á g o k 😊
2015. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!