Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre tudok menni...

Milyen egyetemre tudok menni ahol van entomológia szak?

Figyelt kérdés
Entomológus szeretnék lenni.Rovarokkal foglalkozni.

2012. máj. 15. 15:20
 1/9 anonim válasza:
Budapesti Corvinusfarbatosz Egyetem. Csak nehéz bekerülni :/
2012. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te rovarokkal foglalkozni? :D Amúgy miből állna egy napod? Hogyan dolgoznál? Hogy képzelted el? :D Kíváncsivá tettél. :D Amúgy nem tudom, nem is hallottam még ilyen szakról.
2012. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És a Corvinus egyetemen ott van ilyen szak?:D

Kutatások:D Vagy például bűnügyekben a holttestet megtudni mikor halhatott meg az illető abból következvén hogy a rovarok mikor kezdik el enni stb.:D

2012. máj. 17. 14:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ott külön van ilyen képzés?:D mert én néztem az oldalát de nem találtam semmi ilyesmit:/
2012. máj. 17. 15:45
 5/9 anonim válasza:
engem is nagyon érdekelne ez... Én nem bünügy terén, hanem elmennék kutatások céljából amazonas őserdejébe és mindenféle veszélyes rovarral babrálnék:D
2012. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és ahogy néztem Magyarországon nagyon nincsen entomológia szak , és entomológia tantárgy sem :S
2012. aug. 11. 09:00
 7/9 anonim válasza:
Valahol külföldön tudod ezt tanulni, egyetemen.
2013. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
itthon biológia bsc, utána külföldön msc. Végigböngészed hogy melyik külföldi egyetemen van ilyen specializáció
2013. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szereted a Dr. Csontot? :D amúgy szerintem érdekes szakirány lehet..
2013. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!