Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és informatikus...

14 éves vagyok és informatikus szeretnék lenni csak az a gond hogy nincs számítógépem, ugyanis 1 éve elromlott és nincs rá pénzem ( a szüleim nem nagyon szeretik ha gépezek ezért ők biztos nem adnak arra pénzt). Hogy szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
És mondtad nekik, hogy a jövőd miatt kéne? Azért az mégsem ugyanaz, mintha azért kérnéd, hogy folyamatosan játsszál rajta.
2012. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam azt is mondani de mindig azt mondják : majd
2012. máj. 15. 16:22
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyébként amìg jó volt a gép addig is nagyrészt apám ült ott én alig fértem oda
2012. máj. 15. 16:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért akarok sajátot
2012. máj. 15. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát célozz meg olyan informatikai iskolát ahol mondjuk, ott lehet maradni,tanórák után gyakorolni.
2012. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Electronicperson ***** válasza:
Ha eljössz értem lehet tudok adni egy Pentium 4-est fél giga rammal, meg vmi ati videókarival. De amikor mibaja a gépének? Hàtha tok segíteni.
2012. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!