Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt 12 évesen?

Hogy szerezzek pénzt 12 évesen?

Figyelt kérdés
Egy Ipodra kellene ,régi álmom :P

2012. máj. 15. 19:33
 1/3 anonim válasza:
hát nehéz eset. ha jó módú családból származol semmi gond, csak kérned kell, de gondolom ha így lenne már kértél volna. diákmunkát ha jól tudom 15-16 éves kortól lehet vállalni és csak szülői engedéllyel, szóval marad hogy fűnyírást vállalsz a szomszédoknál, és hasonló kaliberű dolgok. ha jó tanuló vagy esetleg bevállalhatod hogy megcsinálod diáktársaid házi feladatait. igazából vannak lehetőségek csak körbe kell nézni és végiggondolni kiktől, miért nem szégyelsz pénzt kérni. persze az is megoldás hogy szülésnapra, névnapra és hasonló ünneplésekre nem tortát meg játékokat kérsz hanem megmondod hogy régóta gyüjtögetsz valamire és ezért pénzt kérsz. sajnos vannak viszont akik nem szeretnek pénzt adni ajándékba (inkább elköltik valamilyen felesleges ajándékra).
2012. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 noresz97 válasza:
nekem Párizsba lesz egy kirándulás engem elegetek de a barátomat nem hogy szerezzek neki pénzt hogy ő is el tudjn jönni?
2012. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyűjts valamit(amit megvesznek)és add el.
2013. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!