Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan itt élik ki a kötözködés...

Sokan itt élik ki a kötözködési, beszólási hajlamaikat?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert annyiszor láttam nem egy kérdésnél, ami nem volt se provokatív, se bugyuta, hogy jön egy "hős", és kiosztja a kérdezőt, vagy azt a válaszolót, aki esetleg más véleményen van mint ő. Nem tudom miért, de engem rettentően zavar, hogy felteszek egy kérdést, tanácsot szeretnék, és vagy a google-t javasolják, vagy elküldenek a pék f.aszára, már bocsánat. Csak engem zavar ez a hozzáállás? Nem azzal van bajom, aki őszintén leírja a véleményét, és esetleg ütközik az enyémmel.
2012. máj. 16. 16:50
 1/2 anonim válasza:

Hát, a névtelenségben benne van az hogy mindig van 1-2 ember aki parasztkodik, mert megteheti. Ez tényleg az anonimitás velejárója, meg kell tanulni együtt élni vele mert nem fog változni.


Én pl. ha egy tényleg buta kérdést látok, vagy egy olyat ami könnyedén kiguglizható volna azt hagyom a francba, ajánlom ezt a hozzáállást másoknak is...

2012. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a normális hozzáállás. Tudom, hogy nem kell vele foglalkozni, de néha nagyon felhúzom magam.
2012. máj. 16. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!