Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 3 pets-ben hol találkozha...

LunaLovegood kérdése:

Sims 3 pets-ben hol találkozhatok unikornissal?

Figyelt kérdés
már vagy 1 hónapja játszom,de még nem találkoztam velük...:(

2012. máj. 16. 19:18
 1/9 anonim válasza:

Én legtöbbször a Fahéj-vízesésnél találkoztam velük, de nem minden nap jönnek, és csak oda, ahol vannak vadlovak is...

De betévedt már a telkemre is, és ott barátkoztam össze vele:D

Amúgy térkép nézetben ilyen szivárvány félét látsz a helyen, ahol éppen van(ha van)

2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja, és csak éjjel jönnek!:D
2012. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
Akkor találsz unikornist ha figyeled a vadlovakat és barátkozol velük.Általában ilyenkor megjelenik éjjel egy horgászterületen. De inkább este 5-8 között jelenik meg 1 vízesésnél! Ilyenkor látod a térképen hogy van valami nagy fény valahol és általában ott van. Sok szerencsét! :)
2012. máj. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kiegészítés: Én 1X láttam, véletlenül találtam meg, mondom jé egy vadló, akkor látom, szarva van. :D Nem sikerült összebarátkoznom vele, el is tűnt egy idő után, felszívódott. :D
2012. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában éjfél táján vagy hajnalban találkozok vele, legtöbbször a Fahéj-vízesésnél, de a haltelepen is találkoztam már vele, ott sikerült befogadnom :D

Volt négy unikornisom, 2 kicsi, kettő nagy, a végén szabadon engedtem 3-at, maradt egy :D Kb. 8-9-en voltunk a családban.

2012. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2012. máj. 20. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
úristen köszönöm!!!! nagyon köszi mindenkinek! a fahéj vízesés melyik városban van?
2014. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha madártálatban vagy (23:00-5:00 között) akkor horgász helyeknél lehet ilyen szivárvány színű ködöt látni a horgászhelyek felett.és ha meg találtad akkor már könnyű a dolgod mert megtalátad.és ha nem akarsz bajlodni hogy összebarátkozz velük akkor egyszerüen a ctrl+shift kombinációval rákattintasz akkor kijön de ha nem akkor várni kell több sim napot.
2014. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka a tavaknál
2016. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!