Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál néha tarhálni utcán,...

Szoktál néha tarhálni utcán, vonaton azt állítva névjegykártyán, hogy süketnéma vagy?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de nem is rossz ötlet.
2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok csöves.

Megjegyzem én sem szoktam bedőlni az ilyesminek, el sem olvasom a hülye tábláikat, pont telibeszarom, hogy sokgyerekesnek/süketnémának/műtétre várónak hazudja magát valaki.

2012. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Tiniként csináltam sok hülyeséget, mondhatni jól kiszórakoztam magam :D


Volt hogy ha elfogyott a cigink körbesétáltam a várost és egy 20-30 perces út alatt fél dobozzal összetarháltam.


Vagy Siófokon leültünk koldulni a barátnőmmel, kb. 30 perc alatt kaptunk 300 Ft-ot a 2000-es évek elején...

Nem is rossz pénz.


Akkor a Batyin kuncsorogtunk még tiniként egy másik barátnőmmel először telefonra aprót, aztán rájöttem hogy ha hév jegyre kérek többet adnak és igen :D

kb. 5 perc alatt megvolt a 2 macifröccsünk.


Nagyon rosszéletűnek tűnök most így xD

Az emberek többsége el se hiszi régen miket csináltam...


De névjegykártya meg ilyeneket nem csináltam.


Egyszer egy Auchanba játszottam el hogy vak vagyok... Unatkoztam a pénztárban a sorban és megfogtam a húgom vállát az egyik kezemmel és a semmibe meredtem üveges szemmel. Vagy amikor a pénztáros beszélt akkor felé fordítottam a fejem de szintén üveges nézést nyomtam. Szegény nagyon fura képet vágott, nem tudom hogy vaknak hitt vagy gondolkodott rajta hogy csak egy faxfej lány vagyok aki szórakozik... de nekem vicces volt.

2012. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, IMÁDLAK! xDD
2012. máj. 17. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem és szerintem ez nagyon etikátlan és tiszteletlen dolog lenne.
2023. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!