Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákszövetkezethez be kell...

Diákszövetkezethez be kell járni, hogy kapjak melót?

Figyelt kérdés
A nyári szünetben szeretnék dolgozni, de elég messze van tőlünk a szövetkezet, így nehéz lenne mindig elmenni hozzájuk. Be kell hozzájuk menni, hogy legyen munkám? (Ma regisztráltam náluk.)

2012. máj. 17. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, az a legjobb.

A netes dolgokkal általában nem igazán foglalkoznak.

Most hogy 18 felett vagyok a netes jelentkezésnél is megkerestek 10 jelentkezésből 2-től kaptam visszajelzést xD

De azt is csak azért mert felsőfokon beszélem az angolt és mindkettőnél kitétel volt a nagyon jó nyelvtudás, gondolom így kevesebb volt a jelentkező aztán aki jelentkezett pár azt behívták.


Régebben bejártam és úgy kaptam munkát.

Meg húgom is bejárt és egy idő után amikor megjegyezték hogy rá lehet számítani már őt is hívták külön telefonon ha kellett valami...

2012. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!