Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne javítani...

Szerintetek mit kéne javítani a rajzomon?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem ,hogy elkezdek megint rajzolgatni...

Leültem egy órácskára és hát ez lett belőle: [link]

Nem túl jó, mert már vagy egy éve hogy nem járok rajziskolába...nincs időm a sok tanulás mellett...viszont kéne egy kis "zsebpénz",..úgyhogy arra gondoltam hogy azt jó lenne azzal szerezni amit szeretek is csinálni...szerintetek ha megint elkezdek rajzolni és fejlődni akkor kereshetnék ilyen képek, akár ez a kép eladásával egy kis pénzt?:/

Köszönöm annak aki elolvasta^^ :)

16/L



2012. máj. 17. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz volt a link..Itt a helyes :D [link]
2012. máj. 17. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt írja ki, hogy a kép nem található...
2012. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja látom már:)Hát mindig is felnéztem azokra az emberekre akik egy pálcikaembernél jobbat tudnak rajzolni mert én még arra is képtelen vagyok...Szerintem ez tökéletes és tök szép!Bár kérd ki olyannak a véleményét aki jó rajzos...

16/L

:)

2012. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy képes valaki ilyen gyönyörűen rajzolni, ráadásul utána még rá is mondani, hogy "Nem túl jó". Ezzel el is árultam, hogy a rajzhoz nem konyítok sokat, de abban biztos vagyok, hogy zsebpénzszerzésre nem túl alkalmas. Gondolj csak bele! Szép, meg minden, de mégis ki költene pénzt ilyesmire?
2012. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi:)...Hát sokan azt hiszik hogy a rajztudás is egy vele született képesség. Pedig nem, csak sokat kell gyakorolni. Persze azértnem baj ha van hozzá tehetséged is alapból:D...Jobb agyféltekés rajzolás..Ha valaki elmegy egy ijen tanfolyamra akkor tuti, hogy mesterrajzosként kerül majd ki onnan:D
2012. máj. 18. 15:39
 6/7 anonim válasza:
Talán e teteje egy kicsit ferde. igazítsd a vízhez, szoval legyen vele párhuzamos..ez építő kritika :DD én inkább rajzfigurákhoz vagyok szokva :P
2012. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz, én is néztem már, csak elvesztem a részletekben kicsit a rajzolásnál és már nem javítottam utána:D ÉS minden kritikára nyílt vagyok:D(ami építő jellegű és értelmes persze) Köszi:D
2012. máj. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!