Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "vore"?

Mit jelent az, hogy "vore"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Az whore és ribancot, szajhát jelent. LEgalábbis ha az angolt nézzuk.
2012. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ingrados válasza:
96%
A vore olyan videó, fénykép, rajz vagy képregény, amikor valaki) egészben lenyel valakit, és a hasában él.
2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez egy rövidités a Vorarephilia-nak.

Illetve én a ,,vore"-t ,,evőnek" fordítanám le.

Pl.: Húsevő - ,,carnivore" / carnivorous


Én úgy tapasztaltam, hogy kétféle változata van, és az ember az "préda", ahol vagy egy "másik" ember, vagy "kitalált humanoid" faj / természetfeletti lény (esetleg állat) eszi meg, úgy, hogy "szöröstől-böröstől".

Piroska és a farkas is egy fajta soft vore, de az igazi "vore"-ban az "préda" nem menekül meg...


Az egyik változat a soft vore: ,,ami annyit tesz, hogy az embert "vér nélkül" nyeli el", úgy, hogy még él!

Általában én is úgy tapasztaltam, hogy utalnak vagy be is mutatják, azt a pillanatot is hogy az "áldozat" még él a "gyomrában".

Soft vore-ra példa: http://www.youtube.com/watch?v=Bm8pesL_Hm4 (18+ és az első fele).


A másik pedig a hard-vore. Ahol úgy eszik meg az "áldozatot", hogy előtte megrágja, ==> "gore" / véres tartalmakat is tartalmaz.

Elvileg van egy anime ami ezt a hard-vore témát feldolgozza, címe Attack On Titan.


Meg van egy olyan ami mondhatni kettő között található, hogy egészben nyeli el, "gore" tartalom nélkül, és utána az áladozatot a "gyomrában" "megemészti". Vagy csak utalnak rá, vagy naturalistán mutatják be ahogy "elemésztödik".


Remélem írni fog még valaki erről részletesebben legalábbis az utobbiról és a soft-vore-ról.

(Hard-Vore engem nem érdekel, hidegen hagy.)

2014. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noname vore válasza:
100%
Mások már leírták,viszont eléggé ismerem, mivel nekem is van egy ilyen hajlamom. Küldök olyat ami úgymond "hat rám. https://www.youtube.com/watch?v=XUnH71q7bNw
2017. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Soft vore egy jó nagy része az úgy nevezett "safe vore", rengeteg ilyen van. Ennek összesen annyi lényege van, hogy a "préda" túléli, és később ki lesz engedve.
2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!