Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van,de szoktam vasalni (heti 2-3x) és szőkítve is van. Most kb. a vállamig ér de ha így marad még kevesebb lesz.Nagyon tönkrement a hajam. Semmi élet nincs benne töredezik a vége,gubancolódik. Olyan mint egy élettelen Barbie-nak a haja :SS Mit csináljak vele nagyon kellene a segítség?!! :|

2012. máj. 22. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a hajvasalást és a festést. Ennyire egyszerű. :)
2012. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már festeni nem festem de a vasalásról még nem tudtam leszokni mert akkor meg sehogy nem áll a hajam:S de már dolgozom az ügyön.
2012. máj. 22. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A göndör haj is legalább annyira szép, mint a szögegyenes. Ha tovább vasalod, csak rontasz a helyzeten, borzalmasan ártalmas és ezt nem is most, hanem évek múltán fogod leginkább megérezni.
2012. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ricinusolajat neki
2012. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Diffúzoros hajszárítóval próbáltad szárítani a hajadat?
2012. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem még olyannal nem szárítottam, a ricinus olajat most kezdtem el használni remélem jó lesz.:)
2012. máj. 24. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyél hozzá Biovanne-t is. A ricinust meg sokáig hagyd rajta, hogy szívja be alaposan.
2012. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keratinos hajegyenesítés megoldaná a dolgot.
2012. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!