Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom fontos vagyok-e...

Nem tudom fontos vagyok-e számukra. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van két barátnőm. Nagyon jóba vagyunk, különösképpen az egyikkel. Elmondtam neki minden titkomat, mindent tud rólam, de néha én is tényleg ha rossz napom van idegesítő tudok lenni. Sokszor nem tudom mit gondolnak rólam, s egyre csak azon gondolkodom fontos vagyok-e számukra. Én bízom bennük, de... Valamiért mégis csak ez a kérdés nem hagy nyugodni. Ez a két barátnőm (P+J) a legjobb barátnők. Tudom nekik már nem lehetek a legjobb barátnőjük csak a második legjobb barátnő. Velük nem merek beszélni mert félek, hülyének néznének. Tényleg nem tudom jelentek-e neki valamit. Kiöntöm nekik a szívem, ámbár nem tudom érdekli-e őket az én problémám:| Lehet magasról szarnak a fejemre, csak azért hallgatnak meg, mert nem akarnak megbántani?! Kérlek segítsetek! :D
2012. máj. 23. 14:29
 1/1 RexterArpi válasza:
szerintem (ha látszik rajtuk) kérdezd meg tőlük, ha valami problémájuk van veled (nem mintha velem se lenne), ha igen akkor kérj tőlük bocsánatot, hirtelen kijött belőled, nálam bevált :)
2012. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!