Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiköltözhetünk Ausztriába?...

Kiköltözhetünk Ausztriába? Munkát nem akarunk vállalni, csak lakni. Bejelentkezhetünk egy ottani albérletbe?

Figyelt kérdés
A párom és Én 3 gyermekkel mennénk, de nem tudom , hogy milyen engedély kell. Kihez forduljunk? Ne értsétek félre, nem kell a családi pótlék, biztos jövedelmünk van itt, amit akkor is tudunk végezni ha kiköltözünk. Van olyan , hogy a tartózkodási engedélyt könnyebben megadják ha nemkérem az ottani szoc. juttatásokat? Előre is köszi a válaszokat.

2012. máj. 23. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
csak jó tanácsként mondom, ez buta ötlet. sokkal, de sokkal drágább ott albérletben lenni, a házról ne is beszéljünk. mi mindketten ausztriában dolgozunk, vagyis én már csak dolgoztam, mert most épp terhes vagyok. de még így is sok lett volna, pedig gondolkodtunk rajta, mert sokkal szebb, rendezettebb, jobb lett volna nekünk ott. nem éri meg, hidd el nekem.
2012. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekünk is jobban tetszik, meg a gyerekeket szerettem volna ott iskoláztatni.
2012. máj. 24. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!