Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért (16 ÉVES) vagyok szinte...

Miért (16 ÉVES) vagyok szinte minden este LEVERT, és sírós hangulatban? DEPIS VAGYOK :d?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok...szeptembertől apámhoz költöztem,eddig édesanyámmal éltem , és ő nevelt 3 éves korom óta. sajnos mióta ide költöztem nem tudom teljesen h miért de nagyon sokszor levert vagyok, és többször öngyilkos akartam lenni.

Ez nem jelemző a fiúkra, de velem gyakran előfordúl. Apám felesége gyerekpszichológus...mindig mosolygok, azért h ne vegye észre h mi van, viszont volt rá példa, hogy nagyon ki voltam, és nem bírtam mosolyogni, igaz akkor egyből észrevette, hogy valami gond van. Apám november 13, tudta meg h meleg vagyok. Nagyon ki volt, de elfogadta. Sokszor ugy érzem h azért avgyok barát mert van pénzem. ezt anyukám is mondta, é igaza volt, ugyanis sokan kihasználtak. Most akkor én miért is vagok sokszor kiakadva, plane mikor jókedvem van, és aztán csak rossz hangulatom lesz?



2012. máj. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Apám felesége gyerekpszichológus...mindig mosolygok, azért h ne vegye észre h mi van"


Talán itt rontod el. Jó, tudom, kamasz vagy, alap a "mindenki hagyjon békén" hozzáállás, de hidd el, a legnagyobb hiba nem megosztani ezeket a dolgokat valakivel, aki talán segíthetne. Az interneten át nem fogom diagnosztizálni a lelkedet, bár már eleve az, hogy meleg fiatal vagy Magyarországon, bőven elég problémaforrásnak... ettől függetlenül hidd el, élhetsz boldog, teljes életet. A másik legnagyobb hiba lenne, ha ilyen hamar feladnád. Előtted az egész élet, ne tegyél elhamarkodott lépéseket. Talán közhely, de nekem sokat segített, amikor hasonló helyzetben voltam: "Az öngyilkosság egy végleges megoldás egy ideiglenes problémára."

(Annyit hozzátennék még, hogy utólag belátom, a legrosszabb megoldás lett volna. Élni érdemes.)

2012. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Biztos megviselt hogy látod mutert mindennap.Lehet hogy még nem fogadtad el magad,meg gondolom félsz hogy ha ez kiderül az osztályodba akkor baszogatnának miatta.Próbálj igazi barátokat keresni akik nem dobnának azért mert meleg vagy.Meg keressé' hobbit ami leköt,és járj többet társaságba. >D
2012. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*Biztos megviselt hogy NEM látod
2012. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megszoktam, h anyum nincs itt...még mikor vele éltem is 2-3 alkalommal öngyi akartam lenni. az első próbálkozás ha jól emlékszem 2-3 osztályban volt....meg sokszor akartam megszúrni magam, szúrtam is meg, és mikor nyomtam be a vénámba egy kevés mérget jött a szomszéd....megijedtem és gyorsan kihúztam a tűt. Nincs időm társaságba sokat járni, járok vöröskereszthez önkéntesnek, ugyanis biológia könyvet írok. És abba fektetem az energiámat. Még ami nagyon zavar, az az hogy apum nem nagyon foglakozik velem. Nincsnek igazi barátim. Nem tudom miért, d enm járok bulizni, meg ilyen helyekre, ahól barátkozni lehet...szoktam járni versenyekre és tudományos konferenciákra(holnap is megyek), de ott nagyrész angyok vannak.
2012. máj. 23. 22:14
 5/7 anonim válasza:
Akkor beszélgess a nagyokkal vagy tökmindegy kivel,mert valószinű hogy ezért akarsz öngyilkos lenni mert durva magányos vagy szerintem.
2012. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam beszélgetni a volt biológia tanárnőmmel, ő mindenről tud, még azt is h mikor, hól, és kivel...na meg h mit. Előre ő tudta meg rólam... De most őt sem akarom hívni, ugynais nagyon szégyenlem, h bármi bajom van, mindig hívhatom. Ez leterhelő számára. Most pedig van 2 levelezőtársam...gondolkodom h a mostani bio tanárnőnek elmondjam-e:D ugyanis vele is nagyon jó viszonyban vagyok.
2012. máj. 23. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet gyakori hangulatváltozás..szerintem ismerkedj pasikkal..először nem kell tudniuk h a családod pénzes...és biztos rád fog találni a szerelem:))
2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!