Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öcsém egyfolytában a falat...

Az öcsém egyfolytában a falat nyalogatja. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Általában este csinálja, de népha délelőtt is szokta, már megfigyeltem. Mit tegye?

2012. máj. 24. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Adjatok neki kalciumot.
2012. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős az öcséd ??:DD mond neki hogy ne tegye mert ez nem normális dolog ..
2012. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Tegyél rá tejszínhabot :)))

Én úgy hallottam, hogy ha van valami seb a szájba akkor falat kell nyalni és helyrejön. Lehet hallota ezt és próbálkozik?

Szerintem valami vitaminhiánya van..

2012. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kend be valami erőssel a falat, utána nem nyalogatja többet az tuti.
2012. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6 éves. Szerinted már nem mondtam neki? XD ilyenkor nem válaszol, hanem elszalad, és alig tudom megfogni! am a szüleim nincsenek itthon, síelni mentek 10 napra, és tuti, hogy ki fognak akadni, ha meglátják! segítség!!
2012. máj. 27. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyomot hagy, ahol nyalja? Csak mert ha igen, akkor szarban vagy.
2012. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vágd fejbe!
2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is azt mondom, kend be valami erőssel a falat és remélhetőleg leszokik róla. Például csípős paprikával vagy olyannal aminek az izét nem szereti. Persze csak akkor, ha egy bizonyos helyen szokta nyalogatni a falat az egész házat nehogy összekend.
2015. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!