Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek YouTube-on az...

Mit jelentenek YouTube-on az előfizetők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Be vagyok regisztrálva Youtube.com-ra, és a statisztikáknál ki van írva, hogy előfizetők. Ha erre rákattintok, kiadja az előfizetők nettó változását, a megszerzett és elvesztett előfizetőimet. De mit jelent, hogy előfizető? Csak rossz fordítás?

2012. máj. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Feliratkozóként lehet jobban érthető. Aki feliratkozik (előfizet) a csatornádra, az mindig értesítést kap a friss tartalmadról, ezen felül stabil közönséget is jelentenek ezek az emberek, hiszen aki feliratkozik rád, az érdeklődő a munkádra és további tartalomra is.


A subscriber szó jelentése előfizető, pedig szó szerint aláiratkozó lenne, amit nálunk feliratkozóként használnak inkább.

2012. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 24. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez lenne a kérdésem. Ki is írtam a kérdést, és valaki belinkelte válaszként ezt. Lehet hogy csak én vagyok a hülye, de úgy értelmezem a válaszoló szerint az előfizető ugyanaz mint a feliratkozó. De akkor miért van külön feliratkozók és külön előfizetők? Nekem 1 előfizetőm van és 4 feliratkozóm. Akkor hogy lehet ugyanaz?
2012. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző, az azért van, mert amikor az előfizetőket nézed, be van állítva hogy csak 1 hónapra előre jelenítse meg.


mondjuk ez még mindig nem stimmel, mert én is beállítom hogy egész YT fiók élettartam alatt jelenítse meg, és előfizetőt 73at jelet, feliratkozó meg 79.

2015. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cseh Júlia válasza:
Azért lehet több feliratkozód, mint előfizetőd, mert amikor valaki feliratkozik rád, akkor választhat, hogy kér-e értesítésteket vagy nem, jól mondom?
2015. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lowpityu válasza:
Pont azt!
2017. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!