Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tételezzük fel, hogy 3 cigány...

Tételezzük fel, hogy 3 cigány megtámad engem este, én egyedül vagyok, vagy max a barátnőmmel, ki akarnak rabolni, de én mondjuk leszúrom mindhármat, kihívom a rendőrséget, akkor nekem ebből lehetne valami bajom jogi úton?

Figyelt kérdés
Mert ugyhallottam, hogy ha csapatban támadnak rám, akkor megölhetem a támadókat, hogy ezt bevezették, erősítsétek meg, hogy tényleg ígyvan-e.

2012. máj. 24. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha megölöd őket, az már nem jogos. Ugyanis addig terjedhet az önvédelem, ameddig arányos! Azaz, ha mondjuk elvernek, akkor te is csak verhetsz, de nem pl. nem szúrhatsz.


Mellesleg a kérdésed enyhén rasszista, mert nem csak a cigányok támadhatnak meg, hanem a magyarok is. Engem például eddigi életem során 3-szor vertek meg utcán, a támadók egyszer sem cigányok voltak, hanem magyarok. Szóval ennyit a cigányok megvernek kezdetű szövegről.

2012. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
itt ahol én élek, itt belém 5 ször kötöttek eddig, mindegyik cigány volt, és most a minap 3 cigány tetű megvert és kirabolt egy párt a közelünkben egy tó partján egy sétányon, a nőt elvitte a mentő, és a kórházban belehalt a sérüléseibe, és amúgy szerintem nem jól mondod, mert mint említettem, nemrég bevezettek azthiszem egy olyat, hogy csapatos támadás esetén 1 ember ellen, az az egy ember megölheti a támadóit, keresek is linket.
2012. máj. 24. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A cigány nem egy faj (rassz), így a kérdés nem rasszista. Legyünk tisztában a kifejezésekkel mielőtt dobálózunk velük.
2012. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ti nem hallottatok ezekről az új bevezetett önvédelmi dolgokról ? például most már az is ugyvan, hogyha valaki bemegy a házadba engedély nélkül, és te nemtudod kiaz, nem tudod mit akar, megölheted. olyan mint amerikában.
2012. máj. 24. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
[link] nagyon el vagy tévedve.....
2012. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetris ***** válasza:
Tedd fel a kérdést a politika rovatba, ott jobban értenek hozzá.
2012. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:06-os, de ez 2. havi, azóta már ezer dolog leforgott..én ezt április végén olvastam, amit leírtam
2012. máj. 24. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztosan van benne valami ,de nekem a fiamékat a múlthéten a cigányok betalálták fiamék megvédték magukat konkrétan mindkettőt leütötték,és ellenük is elindult garázdaság miatt az eljárás.De ha nem ütik le őket akkor ők lehet,hogy megszúrkálják éppen .Az -az igazság,hogy nincs igazság !
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Közterületen nem.

Otthon igen.

2017. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Cigányt nem szabad bántani mert az rásszizmus. Ha visszaütsz fel fognak jelenteni és hárman fogják állítani, hogy te egy náci vagy és beléjük kötöttél. Add oda a hátrányos helyzetűeknek a pénzed és örülj, hogy a gazsiknak jót tettél.
2018. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!