Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyen ez a személy?

Mit tegyen ez a személy?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok segitsetek....egyik haverom szerzett 38000 ft-ot és vett t mobilba...belőle egy 100 000 valahány ezer forintos telefont 20 ezres havi dijal két év hűségre.befizetett 38-at...eladta a telefont valami telefon üzletes boltba...éss kaptunk érte 90 000 ft-ot a pénzt feleztük...éss a telefonal állitloag az lesz hogy t mobilba van egy belső ember akinek bejelentjük hogy elhagytuk a telot és ő elrendezi 5000 ft-ért magáak zsebbe hogy ne fizesünk semmit és szünjön meg az előfizu. Szerintetek tényleg megfog szünni?...és ebből milyen problémák lehetnek a későbiekben?.
2012. máj. 25. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Belekavarodtam. A barátod vett 38k értékű feltöltést(?), majd vett egy 100k értékű mobiltelefont, 20k-s havidíjjal és két év hűség, amiből befizetett 38k-t(?), majd eladta a telefont amiért kaptatok fejenként 45000 ft-t, ebből az a problem jön hogy a t-mobil-nál megszegtétek(nem a legjobb szó :/) a szerződést (?), de van olyan remény hogy egy csávó 5k-ért megszűnteti az előfizetést, és hogy ebből milyen problémák lesznek a jövőben. Igaz?

Tipp: Nem tudom. Szerintem lehet hogy megszűnteti. Ha jó a csávó akkor nem biztos hogy ki fog derülni.

2012. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!