Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki az én adataimmal...

Valaki az én adataimmal csinált egy email cimet és bekavart! Ismerem az illetőt abban biztos vagyok, de hogy tudom meg hogy ki az email cim gazdája?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy a te adataiddal?

A neved, esetleg évszamod szerepel az e-mail címben?

Vagy valami több is?

Hogy derült ki?

2012. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a születési dátumom van az email cimben!! utána csinált egy facebook fiókot és a képen is odakerült!
2012. máj. 26. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy jól felismerhető legyek sértegetni kezdte egy ismerősömet aki a munkatársam és a barátom is!! rajtam kérték számon és igy tudtam meg!!
2012. máj. 26. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan szerzett rólad képet?
2012. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az jó kérdés!!
2012. máj. 26. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy bárki bármilyen nem-foglalt e-mail címet csinálhat magának.

Ha pedig valaha is feltöltesz bárhova (iwiw, FB, stb) egy képet, onnantól kezdve bárki letöltheti.


Annyit tudsz tenni, hogy jelented a profilt. Megindoklod, hogy miért. könnyű lesz látni, hogy azonos a nevetek, és a képen is te vagy, szóval biztos törölni fogják.

Írd meg, hogy sikerült-e.

2012. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Más nevet használt de utal arra hogy azt higgyék hogy én vagyok!! Én viszont megszeretném tudni hogy ki az!!
2012. máj. 26. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt sajnos a szolgáltató szerver (gmail, freemail, stb) szerződése tiltja, hogy kiadják az adatait.

az ő részükről nem volt szabálysértés, hiszen nem volt foglalt az az e-mail cím.

Az FB sem fogja kiadni. Sajna ez van.

De azt elérheted, hogy töröljék.

2012. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!