Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a személyimet és...

Elhagytam a személyimet és egy diákot. Ezután felhívtam a rendőrséget. A szüleim nem tudnak az egészről. Ugye ha vki megtalálta nem fog visszaélni az adataimmal? és ugye a szolgáltatók nem jelenítik meg a telefonszámlán h a rendőrséget hívtam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A rendőrség hívása úgy tudom, díjtalan. Hogy a telefonszámlán megjelenítik-e az ingyenes számokat, azt nem tudom. Azt meg nem értem, miért kell titkolózni a szüleid előtt.
2011. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha tudnának róla. Sajnos mindenkivel előfordulhat, hogy elhagyja. Az új diák 500 forint, a személyi nem tudom, mennyi, de 5000-nél szerintem biztos nem több.
2011. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el mert biztos megölnének.nemtudom h fogom eltitkolni de az biztso h ha megtudják azt nem élem túl.ők sajnos nem ilyen megértőek.és nem fogják azt mondani h hát megesik az ilyesmi.
2011. márc. 6. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
És arranem gondoltál, hogy ha kiderül (nyugodj bele, ki fog derülni), akkor még azért is pluszban kikapsz, amiért titkolózni akartál? Jobb az őszinteség...
2011. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is hagytam már el. De szerencsére visszaküldték az iskolába. Ha szerencséd van, nem lesz probléma. De hiba volt nem elmondani.
2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a helyzet, amiben nap mint nap élsz a szüleiddel, az valójában valamiféle bántalmazás. A félelmet sajnos hamar ,,megszokja'' és természetesnek veszi az ember, de kívülálló szemmel nézve a félelem az nagyon rossz és nagyon sok erőt vesz ki az emberből. Remélem az elmúlt két év óta történtek jó dolgok, de sajnos az ilyen dolgok többnyire maguktól nem változnak, általában külső segítség, megbízható felnőttek külső beavatkozása nélkül nehéz kijutni belőlük.
2014. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!