Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz barátokat,...

Miért olyan nehéz barátokat, és barátnőket találni 20-21 éves korban?

Figyelt kérdés
Mindig is őszinte ember voltam.Szerettem adni,meghallgatni másokat,és örültem mások sikereinek.De sajnos már nincs egy barátnőm sem,mert sokat csalódtam.Úgy érzem,csak én próbálom megtartani a barátokat,ők nem ragaszkodnak.Amikor én értem el sikereket az életben,akkor nem tudott velem együtt örülni senki.Amikor egy barátnőm összejött egy pasival,bennem sosem fordult meg a gondolat,hogy kikezdjek vele!SOHA!Mégis féltette tőlem mindenki a barátját.Nem öltözöm kihívóan,és nem is iselkedem úgy.Van barátom már 3 éve,és nem csalnám meg.Sokszor észrevettem,hogy hogyan néznek rám a lányok...Egyszerűen ha új iskolába kerültem,vagy munkahelyre,a lányok véres szemmel néztek rám,és soha sem tudtam kialakítani egy barátságot sem,próbálkozásaim ellenére!Egyszerűen érzem,hogy távolságot akarnak tőllem tartani.Külsőseket megkérdezve,később a családot is,és a barátaimat,szerintük irigyek rám a lányok...Nem tudom mi lehet,de nem igazán elfogult velem a család,hogy véleményt alkosson csak úgy...mindig kőkeményen a szemembe mondják az igazat,legyen szó akár negatív kritikáról is!Lehet találni még a világon igaz barátnőt???

2012. máj. 27. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, en is baratokat keresek. Veled egy cipoben vagyok,lenne hozza kedved? 20/F
2012. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akárcsak én írtam volna ezt le!

Nálam csak annyi a különbség, hogy ugyan szintén első pillantása féltékenyek rám a nők, előbb utóbb megismernek és megszeretnek. De valahogy a régi barátságokat mind elveszítettem (egy lány maradt). Mind bepasiztak szépen és leszartak. Aztán próbálkoztam másokkal haverkodni, erre persze a régiektől az volt a reakció, hogy féltékenyek lettek. A szemükre vetettem, hogy ők soha sehova nem jöttek velem, mert dúl a lamúr, én meg nem fogok ezért a 4 fal között ülni. MEgbeszéltük, de csak szavak voltak...azóta se keressük nagyon egymást. Rettenetesen hosszú ideig emésztettem magam rajtuk és depressziós is lettem, még pszichológusnál is voltam. Az egyik lány kb olyan volt, mint a testvérem, 20 évig voltunk a legjobb barátnők. Elég rossz volt rádöbbenni, hogy semmit nem ért. A pszichológusnő azt mondta:? "vagy visszatérnek, vagy lesznek mások". Na mindegy, nekem kb. egy év volt, mire így fel tudtam dolgozni és megerősíteni magam abban, hogy itt nem én voltam a hibás. Figyelj...ha szakítanak a kanjaikkal :D utána ők maradnak egyedül. Lehet te már rég más életet fogsz élni! Én most Pestre akarok költözni és nagyon jó lenne ott is kialakítani pár jó barátságot :)


Én hiszek abban, hogy féltékenyek rád, mert mondjuk jól nézel ki, de magamat ismerve én is bezárkóztam néha...lehet ezt érzik rajtad?


Én jövőhéten megyek kineziológushoz, többek között ezzel a problémával is. Ha bevált, esetleg elmesélem, hátha te is kedvet kapsz hozzá és olyan dolgokra világít rá, amire nem gondoltál volna! :)


23L

2012. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

őőő... "az én hiszek abban-"t arra értettem, hogy elhiszem, hogy azért féltékenyek rád a nők, mert jól nézel ki, nem pedig mert mondjuk ellenséges vagy :) csak elég félreérthetően írtam le


előző voltam :D

2012. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!