Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen weboldalon kereshetnék...

Milyen weboldalon kereshetnék barátokat/barátnőket? (NEM PÁRT! )

Figyelt kérdés

Nem teljesen ebbe a kategóriába való ez a kérdés, de nem találtam jobb kategóriát.

Röviden:

20 éves lány vagyok. Páromékhoz költöztem Érd-Parkvárosba, de nem ismerek itt senkit az ő barátain kívül. Szeretnék saját barátokat/barátnőket találni. Van esetleg olyan weboldal, ahol kereshetek NEM párkapcsolatot, hanem CSAK barátokat,haverokat? Sajnos bulizni nem nagyon szoktam, meg ilyen helyeken nem is megy az ismerkedés. Ezért venném igénybe az internet segítségét..

Köszönöm a válaszokat!


20/L


2010. máj. 22. 19:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Iwiw, Myvip kizárva. Az inkább a régi barátok megtartására, felkutatására alkalmas, újakat ott nem lehet találni. Valami társkeresőfélét keresek, csak nem társt keresek, hanem barátokat..
2010. máj. 22. 19:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Chaten meg sok a kamu :S
2010. máj. 22. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Női portál,Hoxa
2010. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Chat-re tényleg ne menj ha jókedélyű akarsz maradni.Hoxa tényleg jó de ott nem csak fórumozni lehet?
2010. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nők lapja café

[link]

hoxa

[link]

női portál

[link]

hotdog

[link]

chat is van, és készíthetsz profilt, majd megnézheted más porfilját, írhatsz az üzifalára, és ebből is lehet beszéégetés, ismerkedés:)

priviben lehet szerintem ismerkedni...pl. vmien témában kérdezni, válaszolni és akkor kialakulhat egy kis levelezés, majd talán barátság:)

remélem segítettem:)

sok sikert:)

2010. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*chates részt a hotdogos oldalra értettem, a többin priviben lehet szerintem ismerkedni:)
2010. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hoxán ha kiírja hogy barátokat keresek,tuti írni fognak neki,ott nagyon sok a nő:)Amúgy én beütöttem a keresőbe hogy barátokat keresek,és lám kidobott néhány oldalt.
2010. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írj fórumokra (nlcafe.hu, index.hu), oda nagyon sokan írnak, és sokszor személyes ismerkedés és barátság lesz az egy topikban írók között. Én is rengeteg barátot szereztem így. Sok személyes találkozót szerveznek a fórumokon, ott megismeritek egymást.

Elméletileg lehet a társkeresőket is csak barát keresésére használni, hiszen beírhatod a bemutatkozásodba, hogy nem társat, hanem barátokat szeretnél (van is olyan kategória, hogy szabadidőpartner, bár ezt másképp is lehet érteni), de ott mindig le van tiltva, hogy veled egyneműekkel is tudj ismerkedni.

2010. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elkezdheted.:)

2010. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

még mindig szivesen barátkoznék:) msn! :)

Ancsa

2010. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!