Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék magyarul beszélő...

Szeretnék magyarul beszélő koreaiakkal ismerkedni hol találom meg őket? Olyanok is érdekelnek akik nem koreaiak csak érdeklődnek Korea iránt ha valaki tud lehetőséget ismer valakit az kérem segítsen

Figyelt kérdés
Elsősorban beszélgetésre keresek embereket, sajnos nem beszélek túl jól angolul koreaiul pedig még inkább nem

2012. máj. 28. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit ertesz az alatt, hogy beszelgetes?

A koreaiakat nem igazan erdekli Magyarorszag, igy nehez veluk, csak ugy beszelgetni. Kiveve, ha olyat talalsz, akivel

van 1 kozos erdeklodesed. Viszont ez nem olyan egyszeru, mert Koreaban a baratsagrol alkotott fogalom, nem igazan egyezik az atlag magyarokeval.

Sot, a beszelgetesek se mindig ugy folynak, mint nalunk. Zarkozottabbak, nem igazan szeretik, ha velemenyukrol, szemelyes gondolataikrol

faggatjak oket stb..

Egyik kulturalis kulonbseg T_T.

[link]

oldalon probalkozhatsz koreaiakkal beszelni, persze nem magyarul, hanem angolul v mas nyelven...Magyarul beszelok a Samsung es Hankooknal

vannak. Pesten a Balassi intezetben is szoktak lenni stb....

2012. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igaz! Tényleg zárkózottak.
2012. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én már egy jó ideje tanulok koreaiul, fél éve xD De már elég jól megy mert minden szabadidőmben ezzel foglalkozom. Teljesen elkapott Korea világa, de igazából megerősíteni szeretném, hogy tényleg nagyon zárkózottak. Igazából van egy-két Koreai barátom skypon akikkel rendszeresen beszélgetek angolul mióta belekezdtem ebbe. Az Interpals elég hasznos ismerkedésre, de vigyázni kell a csalók miatt. Szóval fél éve beszélek az egyikkel és csak koreaiul hajlandó dumálni a mikrofonba mert félnek angolul megszólalni és kb mindegyikkel ez a tapasztalatom. A családjáról, hogy többet megtudjak három hónap kellett, de még most is nagyon titokzatos. Viszont nagyon segítőkészek. Tényleg nagyon segítőkészek ez tagadhatatlan^^. Én is kerestem már itt Pesten koreaiakat mert itt lakom Esztergom mellett nem messze, de olyan ritkák. Azok is csak felnőttek. 17 vagyok és nagyon szeretnék én is egy koreai barátot innen Magyarországról^^.
2012. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!