Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok szép rövid történeteke...

Írnátok szép rövid történeteket, amit bemutatkozásképp kiírhatnék myvipre?

Figyelt kérdés
Lécci ne citatum.hu meg ne idézetes oldalakat...hanem másoljátok be ide ami szerintetek passzol ide :)
2009. jún. 30. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Te hülye vagy? :D Szerintem az a te bemutatkozásod, nem másé, miért más írjon helyetted? Ez olyan gáz, ne haragudj :P
2009. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez az! Magadról bemutatkozást neked kéne írni, hisz te találkozol legtöbbet magaddal szinte, úgyhogy valószínű te ismered legjobban magad. Most mi hogy mutassunk be? Legyél kreatív aztán találj ki valamit.
2009. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de nem magamról x'DD

hanem vmi szép idézetes történet kellene...ne mondjátok h nektek nincs -.-

2009. jún. 30. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Bemutatkozás azért van hogy bemutasd magad, senkit nem érdekelnek a versek meg idézetek...
2009. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok segítséget

nem kérek több választ ...

2009. jún. 30. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Attól fugg milyen hangulatút akarsz... vidám, szomorú szerelmes, vagy akármilyen.

Én a tobbiekkel ellentétben megértem, hogy mit akarsz :)

Nem bemutatkozást csak a bemutatkozás helyett egy kis verses vagy akármilyen torténetet. Ha akarod, írhatok is neked, csak adj hozzá információt!

Udv.

2009. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem erre gondoltál de van egy ilyen:

Volt egyszer egy lány, aki születésétől fogva vak volt, ezért utálta az egész világot és mindenkit benne, kivéve a barátját. Ő mindig ott volt vele, segített neki és bíztatta. Míg egy nap végre találtak donort, aki felajánlotta a szemeit. A lány nagyon örült neki, barátja megkérdeztetőle, ha látni fog, hozzá megy e feleségül. A lány igent mondott. Az operáció sikerült, mikor a lány először kinyitotta szemeit, a barátját látta, de ő is vak volt. A fiú megkérdezte, hogy mostmár hozzá megy e? A lány elutasította. Pár napon belül a lány kapott egy levelet, amiben a fiú megköszönte neki az összes gyönyörű átélt pillanatot, és a levél végén állt egy mondat: Vigyázz kérlek a szemeimre!...

2009. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

14:42 ezen még én is sírtam...

A fiúk annyira végtelenül kedvesek tudnak lenni néha. :)


de nem azért, én úgy tudom szemet nem lehet átültetni... na mindegy.


Kérdező: szerintem írj magadról pár sort, humorosan vidáman. A legtöbben még azt se olvassák el, nem hogy ha valami idézetszerűséget raksz ki oda. Én is mindig leírok mindent, hogy akinek valamivel gondja van már ne is akarjon megismerni, de sose olvassák el.

Ha lány vagy csak a képeidet nézik, mert barmok. Ha pasi akkor meg nem érdekled őket :D illetve nem tudom akkor mi van :))

2009. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

lány vagyok :D

végül is mindegy nekem, hogy szerelmeset írtok e vagy vmi mást...igazából én sem tudom :D majd ami a legjobban megtetszik :D

köszii a válaszokat :)

2009. júl. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!