Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szóbeli érettségi vizsgák...

A szóbeli érettségi vizsgák hogyan zajlanak le?

Figyelt kérdés

Vagyis, arra lennék kíváncsi, hogy ugye 3 napig tart...de az, hogy ki hogyan van beosztva az mitől függ? És egyszerre hány diák tartózkodhat bent, amíg tart 1 felelet?


szóval igazából úgy kb minden érdekelne róla...:D


2012. máj. 30. 19:13
 1/2 Mitmivan? ***** válasza:
100%

A mi osztályunkba jártak németesek, angolosok és bioszosok (tagozat szerint). Én bioszos voltam és az első napra osztották be a csoportot, németesek kövi napon, angolosok az utolsón.

Nálunk 3 vagy 4 érettségiző lehetett bent egyszerre.

Elvileg felkészülni annyi időd lesz mint a tenger, én már untam magam, vagy 20 percig üldögéltem készen mire odahívott az elnök felelni. Ezt másoktól is hallottam.

Még annyit, hogy igazából elég laza az egész, kihúztam azt a tételt amiről alig tudtam pár szót, hisztérikusan nevettem egyet aztán kiírtam csomó mindent az atlaszból meg a forrásból. Persze azért ez nem mindig vagy így.. :D Egyik osztálytársamnak 2 darab kép volt a forrás.. :D

A lényeg, hogy kihúzod a tételt és utána megnyugodsz. Legalábbis nálam így volt.

2012. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
6-an (vagy 7-en) vannak benn egeyszerre. bemész kihúzod a tételed kapsz lapot. meg segédezközt(szöveggyűjteményt, függvénytáblázatot stb) kidolgozod a tételed és mikor te jössz, ledarálod. ennyi nagyábol
2012. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!