Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségi szóbeli elött állok...

Érettségi szóbeli elött állok (24. kedd), és néha rám tör azaz érzés, hogy ha vége lesz, akkor nem tudok majd mit kezdeni az életemmel, csak leszek, élek és ennyi. Mások is így vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Persze vannak terveim az életre, boldog párkapcsolatban élek, el akarom érni a céljaim, de néha előtör ez, és összeomlik a "kártyavár".
2008. jún. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly érettségiztem,utána én is üresnek éreztem magam...a mindennapi rutinból ki kellett lépnem,ráadásul fősulira készültem és tudtam h.messzire kell majd mennem otthonról,távol mindenkitől...a nyarat persze totál izgalomban töltöttem, de aztán rájöttem h.nemcsak befejeződött hanem el is kezdődött vmi szuper dolog..(üres frázisnak tűnhet, de igaz)most h.már 1 évet lehúztam fősulin, boldog vagyok és minden nap elé nagy izgalommal nézek.

nem tudom neked mik a céljaid, de amíg vannak addig nincs gond,főleg ha még a párod is melletted áll..

szóval ne aggódj,nem kell teljesen hátat fordítanod az előző életednek, csak valami újba kell kezdened,amitől boldog leszel.sok sikert neked:-)ui:'nem vagy egyedül':-)

2008. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! én épp tegnap érettségiztem,ugyanez az érzésem van,agonizáljunk együtt!jó annak,aki legalább tudja,hova akar menni továbbtanulni,meg ilyenek...Normális lehet ez az állapot amúgy? máskor is voltak "összeomlásaim"...

Kate

2008. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én diploma után éreztem ugyanezt. Majd minden kialakul. Gndolom vannak céljaid, akkor emg nincs nagy gáz, ha továbbtanulsz akkor, vagy pihensz a nyáron, hogy felkészülj vagy keresel nyári munkát, hogy legyen tartalékod, közbe azért elmentek a pároddal strandra, ide-oda. Így elröpül az idő, ha pedig dolgozni akarsz, akkor beleveted magad a munkakeresésbe, de addig még nem találsz, használd ki a nyarat, amikor még "szabad" vagy. Én is ezt teszem. Aztán meg gondolom gyűjtesz közös lakásra, albérletre, meg lyenek. Szóval nem áll meg az élet, csak kicsit más lesz, de az bizonyos időközönként előfordul egy ember életében, és teljesen norális, ha kicsit elönt a pánik, félelem, mindenkinél van ilyen.
2008. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!