Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy majdnem minden...

Igaz-e, hogy majdnem minden lez*bikus csaj balkezes?

Figyelt kérdés

Három lez*bi csajt ismerek személyesen, és mindhárom balkezes, ez véletlen lehet, vagy minden lesz*bis csaj balkezes? (a jobb agyféltekével kapcsolatos a megoldás)

Amúgy jófejek szerintem...:-)



2012. jún. 1. 16:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Le se tudod írni a szót, csak megjegyzem mellékesen.

Amúgy biztos véletlen...

2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
igaz-e, hogy vannak olyan idi*ták, akik úgy beszélnek a más nemi beállítottságú emberekről, mint valami kutyáról. A leszbikusok is emberek. (mielőtt még visszavágnál, én nem vagyok az)
2012. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*?
2012. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell *-t írni a sz közepére? A leszbi nem csúnya szó.. istenem.. amúgy nem tudom, de én is balkezes vagyok XD
2012. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt úgy, mint a kutyákról?

Kérdezőnek: Szerintem véletlen, de vicces lenne, ha igaz lenne.

2012. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
én az vagyok és vannak ismerőseim, barátaim is ilyen körökben és mi jobbkezesek vagyunk, lehet, hogy van abban is valami amit mondtál, de nem minden balkezes leszbikus és nem minden jobbkezes hetero :)
2012. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Én jobbkezes vagyok és csont leszbi, úgyhogy nem igaz.
2012. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Én balkezes vagyok, és leszbikus.

De szerintem csupán véletlen az egész.

2012. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2.számú kommentelőnek: először nézzél magadba, ki hasonlítgat bárkit is kutyákhoz? nagyon jól tudom, hogy a leszbi csajok jóvak intelligensebbek az átlagnál,(ugyanúgy, mint a férfi homo*szexuálisok)de téged meg nem az eszedért szeretnek, az biztos.
2012. jún. 4. 10:48
 10/20 anonim ***** válasza:
Sem a leszbikus, sem a homoszexuális nem csúnya szó. Egyébként én is jobbkezes vagyok.
2012. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!