Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meg ennék egy félkiló...

Ha meg ennék egy félkiló nyers csirkehúst, akkor lehet valami bajom? (finom csirkecomb)

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
már a fogaimat ki köszörűltettem szóval szét tudom tépni!
2012. jún. 1. 18:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a fogaidat is kiköszörültetted, akkor ennél nagyobb bajod már nem igen lehet, akármit eszel is utána.
2012. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam,remélem tényleg nem lesz semmi bajom tőle,vagy majd megszokom.. ugyan is növesztem a körmömet meg erősítem és lesz aligatoros szem lencsém is!! mert megyek afrikába vadászni!
2012. jún. 1. 18:56
 4/6 anonim válasza:
Báááár rád vadásznának :)
2012. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mért? mert mutáns krokodil-ember-oroszlánkeveréke lettem? 1hét és indulok a szavannára vadászni!
2012. jún. 2. 00:00
 6/6 A kérdező kommentje:
meg most kísérletezünk,aligator vérrel,hogy infúzión keresztül juttatok magamba az is! hát ha vérszomjasabb leszek ez amoan túlélési kísérlet! aztán ha beválik az emberek pénzért lehetnek állatok..csak veszélyes
2012. jún. 2. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!