Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces ellenőrző...

Milyen vicces ellenőrző beírásokat ismeretek? Ill. milyen beírást kaptatok már életetekben? Nekem volt ilyen: A fia az osztályteremben MÁV bemondásokat hallatott melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett.

Figyelt kérdés
Az örök klasszikus az, h gyermeke a tanórák közötti szünetben a nemiszervét az osztálytársának étkezési célokra ajánlotta fel ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem.
2009. júl. 1. 08:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

Matektanárnőm mindig is irigy volt rám, mert mindig szép, divatos ruháim voltak. Egyik nap volt rajtam egy kis szempillaspirál és szájfény. Elkérte az ellenőrzőm és beírta:

"Anna ma úgy nézett ki mint, aki most jött a kozmetkustól."


Anyám csak nevetett. :)

2009. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ilyenről hallottam, hogy a fia túlságosan érdeklődik a lányok iránt, kérem beszéljen vele erről.


Válasz is jött: Tanárnő én ennek inkább örülök, természetesen megpróbáltam felvilágosítani ,de ő világosított fel engem.


Beírás: Gyermeke a szexuális felvilágosító óra alatt képregényt olvasott

Válasz: akár az anyja.


Beírás: A gyerek óra alatt a padon lévő morzsákat eszegette

Válasz: A gyerek este a vacsora után az asztalon lévő morzsákat eszegette

Tanár: Ezt miért írta be?

Szülő: Ugyanazért amiért maga.

2009. júl. 1. 19:41
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
:D
2009. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
96%

"T. Szülők!

... rajz órán rajzolt, ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem."

"T. Szülők!

... ének órán énekelt, ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem!"



Ezeket most sikerült egy napon beszereznem! :D És külön tanártól... Anyám szakadt a röhögéstől :D

2009. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Tornaórán ugrált :) - sajnos elveszett az ellenőrző, pedig évekig őrizgettem.
2010. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
XD
2010. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

ezeket én kaptam...

T.szülő!Krisztián veszélyzteti társai é tanárai testi épségét ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem.


T.szülő!Krisztián az angol órán angolul olyan szavakat használt a mondatba ,hogy nem értettem mit mondott,majd visszakérdeztem 2-szer majd azt mondta,''hagyjuk az egészet biztos a piacon vette a papírját az angol tudásáról'' ezért szaktanári figyelmeztetőben részesítem

2012. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Valami hasonló:


Tisztelt Szülők!


Mikor megkérdeztem, mi volt a legkellemesebb emlékük a nyáron a fia azt válaszolta, hogy mikor a sátorban megdugtam egy jó nőt a Szigeten. Ezért szaktanári figylemeztetésben részesítem.


Szülői válasz:

Tisztelt tanár úr!


Ennél jobb élményt én se tudok elképzelni, de amennyiben a tanár úr másképp gondolja, azonnali hatállyal intézkedem, hogy a fiam egy másik osztályba kerüljön.

2012. jan. 16. 11:56
 19/26 Zsigulee válasza:

Engem és 2 bajtársamat bevittek a tanáriba és leiratták velünk,hogy mit csináltunk az órán:a fiú 10 percig hosszasan szorongatta a ceruzát és nem irt le semmit,a lány azt irta:Nevetgéltem.Nem ültem a helyemen,de a helyemen ültek!

Én pedig:Bélgázos hangokkal zavartam az órát.

Odaadtuk a tanárnak a lapokat és nagy vihogva kivágtattunk a tanáriból.

De a magatartás füzetembe került olyan is hogy kacarásztam,ettem-ittam az órán,beszélgetek,forgok,beszólogatok...

2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én kiváltképp rossz gyerek voltam és abban az időben nagyon szigorúan vették a magatartási problémákat. A sok sok közül kettőre emlékszek tisztán:


"Tisztelt szülők! XXYY fiuk testnevelés óra után az osztálytársai előtt mutogatta nemi szervét és hevesen rázta. Ezután bebújt a tanteremben található szekrénybe, ahonnan nem volt hajlandó egész tanórán előjönni. Néhány osztálytársa holmijában károkat okozott. Kérem fiuk fegyelmezését és a kár megtérítését!" - ez alsó tagozatos koromban fordult elő


"Tisztelt Szülők! XXYY fiuk a mellékhelyiségben lévő villanykapcsolók burkolatait eltávolította és elmondása alapján lehúzta a wc-n, életveszélyt okozva ezzel. Igazgatói intésben részesítem!" -ez felső tagozaton történt

2012. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!