Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces ellenőrző...

Milyen vicces ellenőrző beírásokat ismeretek? Ill. milyen beírást kaptatok már életetekben? Nekem volt ilyen: A fia az osztályteremben MÁV bemondásokat hallatott melyben a rólam elnevezett szerelvény közeledtére figyelmeztetett.

Figyelt kérdés
Az örök klasszikus az, h gyermeke a tanórák közötti szünetben a nemiszervét az osztálytársának étkezési célokra ajánlotta fel ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem.
2009. júl. 1. 08:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"XXXX megette az osztályfőnök tízóraiját, ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem."


Forrás: Szilvásbukta


(képként van)

2013. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az enyém annyira talán nem vicces, de azért akkor én jót röhögtem rajta. Kapanyél kilóg a szájából típusú napközis tanárnéni beírta az ellenőrzömbe, hogy Dóri (amikor Dorkának hívnak és akkor is úgy hívtak, és meg is mondtam neki nem is egyszer) kabát nélkül ment ki az udvara. Igen, egy r-rel. És az ilyen tanítónőnek megy...
2014. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

De legalább a szülők jót röhöghettek rajta.


Hasonló:

Gyermekük a menzán kézzel eszik.

Válasz: Köszönjük a tájékoztatást otthon már tanulja hogyan kell lábbal enni.


Vagy:

Tájékoztatom, hogy gyermekük nem képes folyékonyan olvasni

Válasz:

Tudom, ezért jár iskolába.

2014. jan. 7. 16:23
 24/26 anonim válasza:
100%
Peter kicsengeteskor bekopogott a szomszed tanterembe ezert ossztalyfonoki figyelmeztetesben reszesitem! Peter sorakozas kozbe meghuzta osztalytarsa hajat!----ezert fekete pontot kaptam :D 26F :) de regen volt ;)
2014. dec. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én középsuli 2. osztályban, azért kaptam osztályfőnökit, mert nem mentem az évnyitóra, hanem inkább elmentem helyette gokartozni. :) Semmi vicces beírás (pedig vártam(, csak tényszerűen annyi volt ,hogy a kötelező tanévnyitón nem jelent meg, ezért osztályfőnöki.


Érdekes, hogy az is ofőt kapott ,aki megjelent ugyan ,de nem alkalomhoz illően öltözve (fekete nadrág, fehér ing), egyik osztálytársam fekete ingben jött, de volt, aki rövidgatyában, papucsban és kosaras mezben.


Ezek után simán megérte, az az osztályfőnöki figyelmeztetés, bár ki tudja mi a nagyobb bűn nem elmenni, vagy nem alkalomhoz illően öltözve menni.

2014. dec. 9. 23:41
 26/26 anonim ***** válasza:

A gyereknott hagyta az ellenörzőjét a padon


Persze hogy odamegyunk!


Márk:olvasom,Tisztelt tanárnő,szeretném Ádámot elkérni 1/2(fél hét)-re

Mindenki röhög

-Andris:Piroska néni,az Ádám fél hetet írt a tajékoztatóba

Márk:nem csak ő így irja a 2t

2019. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!