Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megidézni egy...

Hogyan tudnám megidézni egy elhunyt rokonom szellemét? Egyáltalán van itt olyasvalaki aki jártas ebben a szakmában"

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jós/médium segítségét kérd.
2009. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz
2009. júl. 1. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

én és a barátnőm már idéztünk szellemeket, pedig csak 16 évesek vagyunk. A legjobban akkor tudod megidézni, ha vagytok legalább 2en vagy 3an, egy szobában. Ablakokat lezárni-hogy hitelesebb legyen- és kezdődhet is :)

szívesen msneznék veled

2009. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D köszi:) a b.nőimmel eccer már próbáltuk heccből,és bejött! de ugye most nyár van,mindenki nyaral nem jönne össze:S

Priviben megadom az msn címem;)

2009. júl. 1. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ... te egyedül nehogy megidézd .....max médiummal hozzá értő emberrel ....

nekem volt olyan ismerősöm h a nagymamáját akarták megidézni ő meg egy bnője ... és hát nem a nagyit siekrült hanem vki mást... egy rossz szellemet... és nem hazudok... sorba haltak meg a családtagok először apuci anyuci .. stb... nénike.... és sorba az egész család.... azt furcsálom h ő még él... szoval szerintem jobban teszed ha nem idézgetsz szellemeket;)

2009. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!