Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Egri csillagokban kik...

Az Egri csillagokban kik akadályozzák, illetve kik segítik a főhőst, Bornemissza Gergelyt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha elolvasod a könyvet tudni fogod..Én olvastam,és tudom
2012. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem holnapra kéne beadnom egy olvasónaplót,és nem találok sehol szereplők csoportosítását.Amúgy meg elolvastam,de már nem emlékszem rá annyira,főleg nem az ilyen jelentéktelen szereplőkre.Úgyhogy ha valaki lenne olyan kedves,írja már le nekem,nagyon megköszönném.
2012. jún. 3. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, meglehetősen összetett a kérdés, mivel szinte az egész könyv arról szól, hogy kik segítik Gergelyt és kik akadályozzák...


Segítik:

Margit, a parasztlány

Dobó István

Cecey Péter és felesége

Gábor pap

Török Bálint

Mekcsei István

Milciádész az örmény fogadós

Sárközi a ragyás cigány

Cserhán a cigányvajda lánya


Akadályozzák:

A legfőbb akadályozó Jumurdzsák, de pl meg lehet itt említeni Altin agát is, akivel a Konstantinápolyba vezető úton futnak össze Gergelyék


hirtelen ennyi, remélem tudtam segíteni


további infó: olvasonaplopo.blogspot.com

2012. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!