Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok Bács kiskun...

Erdős Viola kérdése:

14 éves vagyok Bács kiskun megyei. És szeretnék valami nyári munkát. Olyan Szalkszentmárton, Dömsöd, Kunszentmiklós, Tas, Dunavecse környékén! Tudtuk ezen a környéken?

Figyelt kérdés
kutyasétáltatás,szórólapozás,gyerekvigyázás,fűnyirás,kertészkedés,s egyéb teendőben segitek...
2012. jún. 5. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A válasszal mondjuk eléggé meg vagyok késve. :/

Öregebb néniknél, bácsiknál próbálkozz, hogy mit szólnának hozzá, ha segítenél nekik.! Első hármat kizárnám amúgy, azt megoldják az emberek, többnyire, meg már vannak rá emberek. :/ Dunavecsén esetleg a barackszedés lenne, ami még úgy ahogy fogjuk rá, elmenne, de mivel elég fiatal vagy, meg azért a nyári 35-40 fokba nem tudom, hogy bírnád. Plusz a megközelítés sem olyan jó, ha nem dunavecsei vagy, márpedig nem, mert szalki vagy!. Busszal nem nagyon okés, mivel biciklivel mennek ki, maximum, ha valahová le tudod rakni. Meg egyszóval elég fárasztó, és annyira nem keres az ember vele.. Viszont az idősebbeknél nem kell megszakadni, és elég szépen a zsebükbe tudnak nyúlni, mikor fizetni kell. :) Pláne, ha olyan kis cukorfalat vagy. :) Véleményem szerint viszont még, inkább szórakozz, kirándulj, stb, azért ráérsz még a munkával foglalkozni, van időd még bőven. :) Ugyanitt megjegyzem, hogy tényleg jó kis csajszi vagy, szorgalmas és elég fürge! ^^ :$

2013. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi :D A választ névtelenül kommentelted így nem tudok neked üzenetet küldeni! Írd le a gyakoris neved :DDDD
2013. máj. 16. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!