Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány oldalas Gárdonyi Géza:...

Hány oldalas Gárdonyi Géza: Egri csillagok című könyve?

Figyelt kérdés
6. osztályban ez a kötelező olvasmány ugye?
2012. jún. 7. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Kezedbe veszed, és megnézed.
2012. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húúú, tényleg? Erre nem is gondoltam. Mekkora ész vagy! Köszi a segítséget!!! Te is ennyit kapj az életben! Szép napot.
2012. jún. 7. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
500-600 oldal. A nyomtatástól is függ
2012. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, jó így kb-ra!

KÖSZÖNÖM :)

2012. jún. 7. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Amúgy többnyire 6. osztályban adják fel, én is akkor olvastam. nekem nagyon tetszett a könyv, szinte olvastatta magát. Remélem neked is tetszeni fog :)
2012. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Már bocs, de hogy lehetsz ilyen s*ggfej? "Ennyit kapj az életben?!" Nézd meg a könyvben hogy hány oldal! Kinyitod és kész! Ennyi észt! Vagy ha könyved meg nincs beirod hogy Alexandra könyváruház Egri csillagok és kiadja hogy mennyibe kerül meg hány oldal! Te nagyon ész!B*nkó!
2013. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom,de nekem most adták fel 5. végén...
2016. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

6/7 embernek a valaszom



Egyaltalan nem o volt a bunko, tevedesben vagy. Lehet megtudja nezni, de o megkerdezte itt mert lehet nem tudta. Ilyenkor szimplan valaszolhatott volna neki normalisan az egyes, (hiszen ez az oldal arra van) vagy pedig tovabb teker.


O pedig ugyanolyan hangnemmel visszavagott.

2020. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fenn van a polc tetején pl. nálunk több ezer könyv között valahol. Miért baj, hogy megkérdezi? Válaszoljatok csak, büdös barmok.
2023. febr. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!