Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyoznetek meg egy...

Hogyan gyoznetek meg egy embert aki nem hisz Istenben hogy tenyleg letezik es hinni kell benne?

Figyelt kérdés
Vallas hazifeladat 1-2 tipp joljonne ......

2012. jún. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom meggyőzni. Tudnak gondolkodni szabad akaratuk van, abban hisznek amiben akarnak.

(bár ez azt hiszem leckébe nem jó válasz)

2012. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
megölném, aztán feéleszteném
2012. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jo nem ilyen azert haziba nem biztos hogy leirhatok .......csak egy tippet lecci nagyon sokat segitene
2012. jún. 8. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy ilyet milyen iskolában kérnek számon?


Ha valakit nem érdekel a hit, azt minek kell vele szekálni? Te örülnél, ha mit tudom én valami jós elkezdene győzködni téged, hogy de igenis a kártyájával megmondja a jövőt és kötelező elhinned? Miért nem hihet mindenki abban, amit jónak lát?


Az istenhit senkinél nem alakul ki győzködés hatására, mindenkinek saját tapasztalatok kellenek hozzá. Még annak is, aki mondjuk vallásos családban nőtt fel, amíg nem kezd el saját maga érdeklődni, keresni Istent, addig semmi értelme győzködni. Ha pedig elkezdi keresni, akkor már valamilyen szinten hisz benne, nem kell neki semmit bizonygatni.

2012. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor segítek:

Ird, hogy példamutatással. Ha te példás életet élsz és megvallod, hopgy vallásos vagy akkor az emberek talán követni akarnak.

2012. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valami jehova suliba jársz , vagy mi?? hát nagyon sajnállak..
2012. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én személyem szerint úgy szarnék a kikötetlen kikötésekbe, mint annak a rendje, az őszinte, legbensőbb véleményemet írnám, akármilyen epesavanyodott képet is vágjon hozzá a hittanár. Tisztelem annyira embertársaim önálló gondolkozáshoz való jogát, hogy ne tukmáljam rá kéretlenül a nézeteimet. Tegyük hozzá, ateista vagyok.
2012. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem vallasos suliba jarok altalanosba ......csak ez egy egyszeru hazi feladatom ........nem vagyok jehova meg semmi ilyesmi nincs.........es azt nem irjatom le a hazimba hogy nem akarom meggyozni.........na mind1 koszi azert ezeket a hozzaszolalsokat is
2012. jún. 9. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
És miért nem?
2012. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!