Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fültágítás otthon, fültágítócs...

Fültágítás otthon, fültágítócsigával. Hogyan?

Figyelt kérdés

Mai nap folyamán vettem egy csigát, mert már rég óta szeretnék fültágítót. a kérdésem azlenne h hogyan csináljam? nem igazán akarok fogpiszkálót meg ehhez hasonló dolgokat beletenni a fülembe, ezért is vettem csigát.

jobb ha gyorsan áttolom, vagy csak szépen lassan? naponta egy két mm vagy óránkét csavarjak rajta? előre is köszönöm a válaszokat 17\L



#fültágító #csiga otthon
2012. jún. 8. 19:15
1 2
 1/14 anonim válasza:

húha,ez a naponta 1-2 mili szerinem sok :D

én azt ajálom,hogy hetente 1 mili,mert egyáltalán nem fáj meg minden :D

2012. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bencehun01 válasza:

Helló!

Amit az előttem szóló mondott úgy csináld mert én is megszívtam mert 20 perc alatt 10mm-es volt a fülem utána 1-2 nap és begyullad. Sebes volt meg minden és ki kellet szednem:SSSS Utána begyógyult meg minden de maradt rajta lyuk és most megint 10 mmnél tartok és csigával csináltam. :)) Hetente 1 mili max 2!

2012. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet velem van a gond vagy a csiga túl nagy, vagy csak nem bírom a fájdalmat de, egész egyszerűen nem tudom betenni a csigát, nagy nehezen ma sikerült valameddig betenni, pár óra múlva meg azt vettem észre hogy kijjebb csúszott:o aztán ki is esett, most kicsit piros meg gennyezik néha, úgyhogy most várok h begyógyuljon addig veszek kisebb csigát hátha azzal sikerül :))
2012. jún. 11. 22:28
 4/14 bencehun01 válasza:

Vegyél fültágító szettet a legkisebbtől a legnagyobbig van és az sokat segit de ha nem annyira birod a fájdalmat és magadnak se mered annyira akkor kérj meg valakit hogy csinálja és hetente 1-2 mili. Most csinálom a jobb fülemet kb most tartok 3mm-nél de kb 5ös volt csak begyullat és beraktam a kisebbet és gyógyul meg minden. :) Ha vársz vele akkor megéri! Ha nem akkor is csak akkor gennyes,sebes! Minden nap fertőtlenítsed le a füled illetve a tágítót. :)


Bence 18/f

2012. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vettem kisebbet:$ most úgy nézz ki elég szépen és gyorsan gyógyul a fülem úgyhogy hétvégén megint neki esek:) egyébként azzal h magamnak csinálom nincs semmi baj, csak a fájdalommal :$
2012. jún. 14. 19:18
 6/14 bencehun01 válasza:
Hát igen . :D De kilehet birni . :D én tegnap csináltam meg 12-esre. :) Szilikonnal annyi volt hogy a hátulja nem akart kijönni utána kijött és szét ugrott a fülembe már nem is fáj és aránylag birom forgatni. :) Jövöhét péntek 14mm ^^ Te most hány mm-nél tartasz?
2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tegnap próbáltam betenni a tágítócsigát de a seb miatt nem tudtam, ezért betettem egy fülbevalót, és most próbálom betenni a tágítócsigát:P
2012. jún. 17. 11:25
 8/14 bencehun01 válasza:

[link]



itt a fülem. :) Jelölj meg és dumáljunk az egyszerűbb. :D

2012. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
én most másodszorra tágítom elöször kb másfél hónap alatt lett 10es. gumigyürüs fültágito szettel csináltam de leesett a gyűrű róla. aztán rátettem a 8asról az egy darabig jó volt de aztán az egész tágítót elhagytam fogalmam sincs hogy hogyan:D 1 hónap alatt összenőtt a fülem úgyhogy most másfél év után megint megpróbálkozok vele. tegnap kezdtem és most 3 mm-nél tartok:)
2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én leragadtam az 5mm-nél :) vettem 4 tágítót 1nek elhagytam a hátulját a másik 3nak meg eltört a hátulja, szóval ezentúl csak szilikon tágítót veszek :DD
2012. szept. 2. 02:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!