Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8000 forint alatt különleges...

8000 forint alatt különleges dolog (ajándék)?

Figyelt kérdés

A nagyszüleimtől kapott pénzből vennék valamit. Ötletek?

13 éves lány vagyok.



2012. jún. 9. 10:45
 1/6 anonim válasza:
van valami hobbid?Vagy van valami ami érdekel?
2012. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, van hobbim. Rajzolok, festek és mindenféle kézműves dolgot szeretek kipróbálni. Olvasok is nagyon sokat. Üveggolyókat is gyűjtök.
2012. jún. 9. 17:55
 3/6 anonim válasza:
vegyél rajta könyvet ha akarsz vagy olyan dologhoz anyagot amit meg akarsz csinálni festéket temperát vagy most vége a sulinak ugyhogy valami nyári dolgot is vehetsz fürdöruha,vagy uszoszemüveg de nem muszály elaprózni megtarthatod és gyüjtheted egy nagyobb dologra például számítógépedhez valamit vagy vehetsz valami játékot gépre amit akarsz de telefonra is gyűjthetsz sok sikert a money elköltéséhez várom válaszod
2012. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! Először tényleg könyveket akartam venni belőle, de aztán végül úgy döntöttem valami nagyobb dologra teszek félre. Azt még nem tudom mi lesz, de gondolkodom rajt. Köszi mégegyszer!
2012. jún. 12. 14:50
 5/6 anonim válasza:
Szívesen!
2012. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lett valami belőle? :D
2017. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!