Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesen és mennyire...

Hány évesen és mennyire rúgtatok be először? Szüleitek hogyan reagáltak rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 11:58
 1/8 anonim válasza:
hat en 14 ... es nem vettek eszre :D de ha eszre vettek volna akkor is elsimitottam volna az ugyet :D
2012. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 voltam, anyám eléggé kiakadt üvöltözött meg veszekedett velem (de valahogy egyik fülemen be a másikon ki), apám meg csak gratulált :D
2012. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hehe hat en 14 evesen... eleg gaz volt mert bermalkozasomkor... rugtam be a haverokal, persze a szuleim elott, igy tudtak de mivel nem emlekszem h mi tortent..a reakciojukat sem tudom.szerencsere masnap a szuleim jot nevetek rajtam..mivel eleg hujen viselkedtem... ja es csaj vagyok.. de azota ra sem merek nezni az alkoholra
2012. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
15 elmultam,eszre sem vettem de annyira berugtam,hogy kb aztan 5szor hanytam,nem tudtam egyedul hazamenni,hazavittek,es amikor raneztem a foldre hanyingerem volt fajt a fejem es forgott a vilag :D annyira pokerface voltam,hogy anyamek egyaltalan nem vettek eszre pedig majdnem behanytam a szobamba is :DD
2012. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 voltam amikor egyik "haverom" csúnyán leitatott. már előtte is elég részeg voltam, annyira hogy nem tűnt fel hogy pálinkát töltöttek a kannás boromba.

már a kocsmában behánytam, meg otthon a zuhanyzóban.

alig bírtam megmozdulni.

szülők nem voltak otthon. :D

azóta se rúgtam be ennyire. :D sőt szerintem 15-16 évesen többször voltam részeg mint azóta összesen (21 vagyok) fiatalság, bolondság xD

2012. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

2,5-max 3éves voltam,vörös bort ittam,elég f aszányosan be rúgtam tőle,szüleim mesélték.

nagyapám adott bort ő biztosan meg is kapta a magáét.

érdekesség hogy ma már az az egyetlen pia amit nem iszok.

se vöröset se fehéret semmilyent.

2012. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 voltam és a murcitól úgy bevonyítottam hogy négykézláb másztam be a házba a kutyámmal a hátamon.
2012. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 voltam és a murcitól úgy bevonyítottam hogy négykézláb másztam be a házba a kutyámmal a hátamon.a szüleim nem voltak otthon.
2012. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!