Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NEm sokára itt az esküvőm....

NEm sokára itt az esküvőm. Hol találnék profi fotóst? Vajon mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,h.az esküvő készítene pár fényképet az ifjú párról.Mennyit kérne egy fényképész?Most először kérnénk,idáig mindíg családban oldottuk meg,csakhát mégis egy esküvőről lenne szó.Köszi a segítséget.

2012. jún. 11. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem van egy ismerősöm...profi fotos, nagyon olcson dolgozik, kiszállási díj sincs,ha érdekel írj privátot:)
2012. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban profit keresel akkor nézz körül [link] oldalon. Perszer rajtuk kívül is vannak szép számmal kiváló esküvői fotográfusok. Sok boldogságot!:)
2012. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Ő fotózta az esküvőmet én csak ajánlani tudom, nem horror árat kér, viszont nagyon ügyes, és jó az utó munkája:)


[link]

Sok boldogságot:)


26/N

2012. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a harmadik válaszban említett fotóst kár lenne egy lapon emlegetni a második hozzászólásban emlegetett szövetség tagjaival. Iparosmunkának elmegy, de az, hogy ügyes az utómunkája, igen erős túlzás.
2012. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!