Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jártál már úgy hogy a vaterán...

Jártál már úgy hogy a vaterán vásároltál egy profi eladótól és nem kaptad meg az árut?

Figyelt kérdés

Vásároltam vaterán, most először.

Szerdán leütöttem az aukciót és mivel fix áras volt, ezért rögtön enyém is lett. Emailben megkaptam az elérhetőségeit és utaltam neki a pénzt. Azt írta hogy másnapra meg fog érkezni a pénz és akkor feladja a csomagot, így péntekre már ott lesz nálam, vagy legkésőbb hétfőn.


Pénteken nem jött semmi, most abban reménykedek hogy hétfőn jön.

Sok pozitív vélemény volt róla a vaterán, senki se írta hogy lehúzta pénzzel, talán 2-en írták hogy sérült volt a termék.


2012. máj. 20. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem annyi történt, hogy most pénteken nem érkezett meg. Szerintem egyelőre ne aggódj, nyilván az eladó sem tudta biztosra vagy néha csúsznak is a postánál/futárszolgálatoknál, bárhol szóval ha pl. szerdáig sem érkezik meg, akkor kell beszélni az eladóval, hogy nincs meg a csomag és ki kell nyomozni, hol akadt el.
2012. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy off, de hátha kicsit megnyugtat:

Egyébként az se jobb, ha előbb jön. :) Én a múltkor egyik este rendeltem magamnak termékeket egy weboldalról, este 11 körül. Azt írták 3 nap múlva érkezik meg. Erre másnap reggel csöngetett a futár! Az ország másik feléből ideért vele, én meg nem készültem, nem volt nálam annyi készpénz sem, úgy kellett kölcsönkérnem reggel, álmosan, pizsamában.


Szóval szerintem nem lesz probléma. Régen mi is sok csomagot adtunk fel, mert volt egy kisebb vállalkozásunk. Én mindig megkérdeztem a futárt, vagy a postát, hogy mikorra várhatja a vevő a csomagot, és azt meg is írtam neki. Mégis sokszor előfordult, hogy késtek vele 1-2 napot, emlékszem, nem győztem elnézést kérni az emberektől, és nyugtatni őket...


Esetedben nem is beszélhetünk komolyabb késedelemről, valószínűleg megkapod hétfőn, esetleg kedden.

2012. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétvégére fog kelleni, addig meg kell jönnie.
2012. máj. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!