Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akarom kérdezni hogy egy...

Azt akarom kérdezni hogy egy szorongással és depresszióval kezelt beteg kaphat e engedélyt önvédelmi fegyver tartására? Ez már kizáró ok lenne? Egyébként nem vagyok ön és közveszélyes. De ez már kizárná az engedély megkapását?

Figyelt kérdés
Egyébként nem akarok senkit lelőni...és magamat sem nem volt öngyilkos kísérletem sem. Csak erre felé sok a bűnöző és szeretném biztonságba tudni magam! És szeretem is a fegyvereket..

2012. jún. 11. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
lőfegyverre kizárt,azt nem osztogatják csak úgy. gáz,riasztófegyverre utcára kell,otthonra nem. utcán annak is oka kell legyen nem csak az hogy "nem érzem magam biztonságban"gázsptray 30gig kivihetö utcára is ,otthonra meg annyit tartasz amennyit akarsz.
2012. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!